Uzavření školní jídelny

DĚKUJEME PANU STAROSTOVI MGR. PATRIKU HUJDUSOVI ZA OPERATIVNÍ ZAJIŠTĚNÍ OBĚDŮ NA OBA DVA DNY PŘED UZAVŘENÍM ŠKOLY.

Náhradní stravování na úterý 13. 10. 2020 je zajištěno, oběd je nutno zaplatit třídnímu učiteli ve výši stravného. Doporučujeme, aby si žáci přinesli vlastní příbor.

6 – 10 let23,-
11 – 14 let25,-
15 a více let27,-

Ředitelství školy oznamuje, že po konzultaci s KHS Ostrava rozhodlo z důvodu karantény všech zaměstnankyň školní jídelny (jeden případ COVID-19) o uzavření školní jídelny na období od 12. 10 do 23. 10. 2020.
Pro dnešní den 12. 10. 2020 zajistíme pro děti náhradní stravu. Strava objednaná na další dny bude automaticky odhlášena ze systému STRAVA.cz

Cizím strávníkům a střediskům, kterým stravu vyvážíme, po dobu karantény stravu nezajišťujeme.

Ve spolupráci s vedením radnice jednáme o zajištění náhradního stravování. O dalších podrobnostech budou rodiče informováni na webu, v Bakaláři a v ŽK.

Děkujeme za pochopení.