Zrekonstruovaná budova

Zkušení pedagogové

Ekologická škola

Na webu se seznamte se Školními vzdělávacími programy a vyberte jeden  z nich, který uvedete v e-přihlášce k Zápisu do 1. třídy.

16. 3. 2020 Škola přechází do nouzového režimu.
Formulář pro Ošetřovné, pokud nemáte přístup do Bakaláře – zadání úkolů,

si můžete vyzvednout v úterky nebo čtvrtky od 9 do 10 h po domluvě s vyučujícími.

16. 3. 2020 Česká televize spouští od pondělí 16. března unikátní pořad nazvaný UčíTelka. Každý den čeká na programu ČT2 na žáky prvního stupně základních škol vyučování prostřednictvím televizní obrazovky.

11. 3. 2020 – Škola uzavřena

O škole ZŠ Gen. Janka

Máme dlouholeté zkušenosti s rozšířeným vyučováním matematiky, přírodopisu, fyziky, chemie a informatiky. Nezapomínáme ani na anglický, ruský a německý jazyk. Naši absolventi mají v mnohém usnadněný výběr budoucího povolání, výběr střední školy technického, ekonomického i všeobecného směru.

• Dostupnost MHD z celé Ostravy
  • Klidné prostředí - uprostřed zeleně