Informace pro učitele

Školní vzdělávací program "Hrou a učením dojít k vědění" - Pdf formát

Vytvořené digitální materiály v rámci šablon jsou dostupné na vyžádání ve formátu pdf, notebook, pps, apod. Zájemci mohou psát na adresu reditelnaZS@zsgenjanka.cz a na odkazu Google DISC ŠABLONY DUM

Prioritním tématem projektu je:

1. Individualizace výuky prostřednictvím dělení hodin (jedná se o matematiku, český jazyk a přírodní vědy).

2. Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím tvorby výukových materiálů sloužících k realizaci individualizovaných vyučovacích

3. Vzdělávání pedagogických pracovníků, jehož cílem je zajistit co nejvyšší erudovanost učitelů českého jazyka, cizích jazyků, matematiky a přírodních věd v závislosti s předešlými prioritními tématy.

4. Vytváření podmínek pro zvyšování kvality výuky cizích jazyků dle aktuální nabídky školy.

Naši pedagogové se zúčastnili mnoha kurzů, ve kterých získávali zkušenosti s prací s ICT technikou. Tyto zkušenosti mohou uplatnit při tvorbě DUM, které pak budou sloužit ke zkvalitňování vyučovacího procesu.

Zajímavé odkazy:

Programy s tématy o etiketě

Aktuality - Plán akcí.

NOVÝ WEB ZDE

Vážení rodiče a návštěvníci našich webových stránek

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY, KTERÉ NALEZNETE V ODKAZU NA HLAVNÍ STRÁNCE NAD AKTUALITAMI. PŮVODNÍ WEB JIŽ NEBUDE AKTUALIZOVÁN. POKUD SE VÁM NEZOBRAZUJÍ AKTUÁLNÍ INFORMACE, VYMAŽTE HISTORII PROHLÍŽENÍ.

melnick.cz Autosklo-TOP