Školní metodik prevence

Zam?stnanci �koly Mgr. Ivana Hrbková
Školní metodik prevence, třídní VIII.A
 Z, Vz, TvD
ivana.hrbkova@zsgenjanka.cz

 

Úřední hodiny:
Středa   14:00- 15:00

Čtvrtek 10:00-10:45

Po dohodě možno i v jiný den a čas.

Konatkt:
ivana.hrbkova@zsgenjanka.cz

 


Jako člověk, který je zodpovědný za prevenci všech negativních jevů, které se na naší škole objeví, jsem se rozhodl zřídit tuto stránku, abych se snažil všechny potencionální "hříšníky" varovat před vším, co by je v budoucnu mohlo potkat.

 

Legální drogy v ČR – stručný přehled situace

Nejčastěji užívanými drogami v České republice jsou stejně jako v ostatních evropských státechalkohol a tabák. Pravidelně kouří přibližně 30 % dospělých Čechů, ale také téměř 30 % mladistvých; roční spotřeba alkoholu v ČR dosahuje 10 litrů čistého alkoholu na osobu a v populaci jsou široce rozšířené zdravotně rizikové formy užívání alkoholu. Užívání alkoholu i tabáku je celospolečensky tolerováno a problémy spojené s jejich užíváním jsou naopak podceňovány. Další podceňovanou drogou je užívaní všech typů léků. Lékové závislosti se dosti podceňují a pokládají se za méně problematické ve srovnání se závislostmi na jiných drogách. 
 

Bulletin Sdružení Linky bezpečí nazvaný POHLEDEM naleznete zde.


Aktuality - Plán akcí.

NOVÝ WEB ZDE

Vážení rodiče a návštěvníci našich webových stránek

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY, KTERÉ NALEZNETE V ODKAZU NA HLAVNÍ STRÁNCE NAD AKTUALITAMI. PŮVODNÍ WEB JIŽ NEBUDE AKTUALIZOVÁN. POKUD SE VÁM NEZOBRAZUJÍ AKTUÁLNÍ INFORMACE, VYMAŽTE HISTORII PROHLÍŽENÍ.melnick.cz Autosklo-TOP